وشیدنی در دست گرفته و مزدوران در آن سوی مغازه به شما نگاهی می‌اندازند و با دستگاه کامپیوتری که به دستشان متصل است صحبت می‌کنند ولی به نظر نمی..." /> طراحی سایت گیلان ::تک شات | برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ی بازی Star Citizen: آسمانی بیکران به معنای واقعی!
یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:30

تک شات | برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ی بازی Star Citizen: آسمانی بیکران به معنای واقعی!

نوشته شده توسط  ایمانی|طراحی سایت گیلان
تک شات | برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ی بازی Star Citizen: آسمانی بیکران به معنای واقعی! یک شیشه نوشیدنی در دست گرفته و مزدوران در آن سوی مغازه به شما نگاهی می‌اندازند و با دستگاه کامپیوتری که به دستشان متصل است صحبت می‌کنند ولی به نظر نمی‌رسد که مشکلشان با نوشیدنی باشد که شما می‌خورید. هم‌تیمی‌های شما مایل‌ها دورتر از شما در منظومه‌ی شمسی دیگری هستند و در اتمسفری دیگر با دزدان فضایی در حال مبارزه بوده ولی شما در سیاره‌ی دلمار تنها هستید و در مغازه‌ای صرفا نشسته‌اید.

ادامه مطلب بانه‌ی بازی Star Citizen" href="http://techshot.ir/article/696/99948#Pos" target="_blank">http://techshot.ir/article/696/99948#Pos

خواندن 202 دفعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

مشاوره رایگان:

09112319533  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوگو نظام صنفی رایانه

 

گروه طراحان «وبکت» یک مجموعه تخصصیِ فعال در زمینه تجارت الکترونیک است . ارائه خدمات حرفه ای در حوزه طراحی وب سایت ، اپلیکیشن های موبایل ، سئو و دیجیتال مارکتینگ در دپارتمان های این شرکت به طور تخصصی انجام می شود.

 

 طراحی وبسایت رشت گیلان