وب و پر سر و صدای GTA است که با این‌که سال‌هاست عرضه شده، اما همچنان فروش بالایی دارد و ه..." /> طراحی سایت گیلان ::تک شات | یادداشت تک‌شات: آیا GTA V بهترین بازی تاریخ است؟
v> v class="regionspacer">
v id="region3pad" class="xtc-wrapperpad"> v id="region3" class="row-fluid xtc-wrapper r3spacer cfade">
v id="component" class="modulespacer">
پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 11:30

تک شات | یادداشت تک‌شات: آیا GTA V بهترین بازی تاریخ است؟

نوشته شده توسط  ایمانی|طراحی سایت گیلان
این مورد را ارزیابی کنید v class="itemRatingForm"> v id="itemRatingLog9139" class="itemRatingLog">(0 رای‌ها)v> v class="clr">v> v> v class="clr">v> v> v class="itemBody">
تک شات | یادداشت تک‌شات: آیا GTA V بهترین بازی تاریخ است؟ Grand Theft Auto V (به اختصار GTA V) جدیدترین نسخه از سری محبوب و پر سر و صدای GTA است که با این‌که سال‌هاست عرضه شده، اما همچنان فروش بالایی دارد و هنوز هم که هنوز است، برای راک‌استار پول در می‌آورد. ما در تک‌شات به بهانه بازگشت دوباره GTA V به صدر پر فروش‌ترین‌های بریتانیا در چند هفته اخیر، قصد داریم بررسی کنیم که آیا این بازی شایستگی این را دارد که لقب «بهترین بازی تاریخ» را یدک بکشد یا خیر.

ادامه مطلب http://techshot.ir/game-articles/104946

خواندن 149 دفعه
v class="itemFacebookButton"> v id="fb-root">
v class="fb-like" data-send="false" data-width="200" data-show-faces="true">
v class="itemGooglePlusOneButton">
محتوای بیشتر در این بخش: « تغییر ساختار مخابراتی ایران بعد از ۷ دهه از صوت بر دیتا/۲۴۰ روستای ایلام اینترنت دار شدند تک شات | iOS 10.3 فایل سیستم آیفون، آیپد و آیپاد شما را تغییر خواهد داد »
بازگشت به بالا
v>
 
 v>
 
 
 v> v class="campuswrap" style="text-align: right;" dir="rtl"> v> v class="campuswrap" style="text-align: right;" dir="rtl"> v> v class="campuswrap" style="text-align: right;" dir="rtl"> 
 
 
 
 

مشاوره رایگان:

09112319533  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

v class="singlearea">

لوگو نظام صنفی رایانه

 

گروه طراحان «وبکت» یک مجموعه تخصصیِ فعال در زمینه تجارت الکترونیک است . ارائه خدمات حرفه ای در حوزه طراحی وب سایت ، اپلیکیشن های موبایل ، سئو و دیجیتال مارکتینگ در دپارتمان های این شرکت به طور تخصصی انجام می شود.

v class="module title-off ">

 

 طراحی وبسایت رشت گیلان

 
 
 
 
 v>
 
 
 
 
 
 
 v> v class="column one-fourth">  v class="column one-fourth"> 
 
 
 v>
 v> v class="column one-fourth"> 
 
v class="column one