یعنی فبلت گلکسی نوت 7 را همراه با جدیدترین محافظ صفحه تولید شده توسط شرکت کورنینگ یعنی گوریلا گلس 5 به بازار عرضه کرده اس..." /> تک شات | کورنینگ از مقاومت بالای گوریلا گلس 5 در گلکسی نوت 7 دفاع کرد

طراحی وبسایت گیلان وب کت

مرکز حرفه ای طراحی وبسایت در گیلان-رشت-لاهیجان-انزلی

 

 

 

Webcat Comes to be first

 

 

 

دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 03:10

تک شات | کورنینگ از مقاومت بالای گوریلا گلس 5 در گلکسی نوت 7 دفاع کرد

نوشته شده توسط  ایمانی|طراحی سایت گیلان
این مورد را ارزیابی کنید
تک شات | کورنینگ از مقاومت بالای گوریلا گلس 5 در گلکسی نوت 7 دفاع کرد سامسونگ جدیدترین کهکشانی خود یعنی فبلت گلکسی نوت 7 را همراه با جدیدترین محافظ صفحه تولید شده توسط شرکت کورنینگ یعنی گوریلا گلس 5 به بازار عرضه کرده است و به صورت تئوری انتظار می‌رود که این محصول جدید در مقایسه با پیشینیان خود از مقاومت بسیار بیشتری برخوردار باشد. اما ظاهرا این طور نیست! باتک شات همراه باشید.

ادامه مطلب http://techshot.ir/mobile/681/99608#Pos

خواندن 92 دفعه

نقش تأثیر گذار وب سایت در کسب و کار گیلان

اکثر صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ و جذب مشتریان جدید و فروش محصولات یا خدمات خود هستند. اما در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌شود. بهره برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار مهم در تجارت بسیار حایز اهمیت میباشد. حتی آن دسته از کسب و کارهایی که خود را در زمینه تجارت آماده می کنند می توانند با با بهره گیری....ادامه مطلب..

جهانی بیاندیشید و از درآمدزایی آنلاین لذت ببرید

باید توجه داشت که امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز، ایجاد یک وب‌سایت است. به کمک وب‌سایت می‌توان با افرادی خارج از مرزهای کشور به سهولت در ارتباط برقرار نمود و به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخت. میزان سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آن‌ها نیز اما امروزه شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می‌کنند و عمده درآمد آن‌ها از طریق سایت و مشتریان ...ادامه مطلب..

گرافیک و نقش مهم آن در طراحی سایت

براساس دانش روز در زمینه طراحی سایت کارشناسان امر عقیده دارند که رویکرد گرافیکی به تص