باری را در خصوص نسخه های ویژه گوشی های همراه که کمپانی روسی کاویار با تصاویری از رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، معرفی کرده..." /> تک شات | کمپانی جواهرسازی روسی نسخه ویژه ای از نوکیا 3310 را به مناسبت دیدار پوتین و ترامپ معرفی کرد

طراحی وبسایت گیلان وب کت

مرکز حرفه ای طراحی وبسایت در گیلان-رشت-لاهیجان-انزلی

 

 

 

Webcat Comes to be first

 

 

 

شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 07:30

تک شات | کمپانی جواهرسازی روسی نسخه ویژه ای از نوکیا 3310 را به مناسبت دیدار پوتین و ترامپ معرفی کرد

نوشته شده توسط  ایمانی|طراحی سایت گیلان
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تک شات | کمپانی جواهرسازی روسی نسخه ویژه ای از نوکیا 3310 را به مناسبت دیدار پوتین و ترامپ معرفی کرد ممکن است شما هم پیشتر اخباری را در خصوص نسخه های ویژه گوشی های همراه که کمپانی روسی کاویار با تصاویری از رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، معرفی کرده شنیده باشید. در اکثر موارد این کمپانی از مدل های آیفون برای نسخه های ویژه خود استفاده می کند. اما با معرفی آیفون 7 این کمپانی نسخه ویژه ای هم با تصویر دونالد ترامپ معرفی کرد. با تک شات همراه باشید.

ادامه مطلب http://techshot.ir/mobile/108591

خواندن 66 دفعه

نقش تأثیر گذار وب سایت در کسب و کار گیلان

اکثر صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ و جذب مشتریان جدید و فروش محصولات یا خدمات خود هستند. اما در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌شود. بهره برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار مهم در تجارت بسیار حایز اهمیت میباشد. حتی آن دسته از کسب و کارهایی که خود را در زمینه تجارت آماده می کنند می توانند با با بهره گیری....ادامه مطلب..

جهانی بیاندیشید و از درآمدزایی آنلاین لذت ببرید

باید توجه داشت که امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز، ایجاد یک وب‌سایت است. به کمک وب‌سایت می‌توان با افرادی خارج از مرزهای کشور به سهولت در ارتباط برقرار نمود و به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخت. میزان سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آن‌ها نیز اما امروزه شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می‌کنند و عمده درآمد آن‌ها از طریق سایت و مشتریان ...ادامه مطلب..

گرافیک و نقش مهم آن در طراحی سایت

براساس دانش روز در زمینه طرا