وری کارت گرافیکی مورد نیاز آن می افتید...." /> نام ولوو قطعا به یاد اتومبیل می افتید. و با شنیدن نام انویدیا احتمالا به یاد بازی های کامپیوتری و فناوری کارت گرافیکی مورد نیاز آن می افتید...." /> تک شات | ولوو و انویدیا برای تولید خودروی خودران همکاری می کنند

طراحی وبسایت گیلان وب کت

مرکز حرفه ای طراحی وبسایت در گیلان-رشت-لاهیجان-انزلی

 

 

 

Webcat Comes to be first

 

 

 

چهارشنبه, 07 تیر 1396 ساعت 07:00

تک شات | ولوو و انویدیا برای تولید خودروی خودران همکاری می کنند

نوشته شده توسط  ایمانی|طراحی سایت گیلان
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تک شات | ولوو و انویدیا برای تولید خودروی خودران همکاری می کنند با شنیدن نام ولوو قطعا به یاد اتومبیل می افتید. و با شنیدن نام انویدیا احتمالا به یاد بازی های کامپیوتری و فناوری کارت گرافیکی مورد نیاز آن می افتید. حالا اگر این دو نام را در کنار یکدیگر بشنوید به چه می اندیشید؟ یک خودروی گیمینگ؟ خیر؛ انویدیا و ولوو به همراه کمپانی تامین کننده قطعات ایمنی خودرو، Autoliv، برای تولید اتومبیل خودران وارد همکاری شده اند.

ادامه مطلب http://techshot.ir/vehicle/108483

خواندن 57 دفعه

نقش تأثیر گذار وب سایت در کسب و کار گیلان

اکثر صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ و جذب مشتریان جدید و فروش محصولات یا خدمات خود هستند. اما در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌شود. بهره برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار مهم در تجارت بسیار حایز اهمیت میباشد. حتی آن دسته از کسب و کارهایی که خود را در زمینه تجارت آماده می کنند می توانند با با بهره گیری....ادامه مطلب..

جهانی بیاندیشید و از درآمدزایی آنلاین لذت ببرید

باید توجه داشت که امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز، ایجاد یک وب‌سایت است. به کمک وب‌سایت می‌توان با افرادی خارج از مرزهای کشور به سهولت در ارتباط برقرار نمود و به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخت. میزان سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آن‌ها نیز اما امروزه شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می‌کنند و عمده درآمد آن‌ها از طریق سایت و مشتریان ...ادامه مطلب..

گرافیک و نقش مهم آن در طراحی سایت

براساس دانش روز در زمینه طراحی سایت کارشناسان امر عقیده دارند که رویکرد گرافیک