ور همراه اول، وحید صدوقی، امروز و در مراسم رونمایی از پروژه های همراه اول به آمارهایی در خصوص ترافیک دیتای موبایل پرداخت و اظهار کرد که..." /> طراحی سایت گیلان ::تک شات | سهم ایران از ترافیک دیتای موبایل دنیا، 15 درصد است

طراحی وبسایت گیلان وب کت

مرکز حرفه ای طراحی وبسایت در گیلان-رشت-لاهیجان-انزلی

 

 

 

Webcat Comes to be first

 

 

 

دوشنبه, 11 بهمن 1395 ساعت 10:45

تک شات | سهم ایران از ترافیک دیتای موبایل دنیا، 15 درصد است

نوشته شده توسط  ایمانی|طراحی سایت گیلان
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تک شات | سهم ایران از ترافیک دیتای موبایل دنیا، 15 درصد است مدیرعامل اپراتور همراه اول، وحید صدوقی، امروز و در مراسم رونمایی از پروژه های همراه اول به آمارهایی در خصوص ترافیک دیتای موبایل پرداخت و اظهار کرد که در حال حاضر 1.8 درصد جمعیت کاربران موبایل در دنیا ایرانی هستند. در ادامه با تک شات همراه باشید.

ادامه مطلب http://techshot.ir/internet/105088

خواندن 96 دفعه

نقش تأثیر گذار وب سایت در کسب و کار گیلان

اکثر صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ و جذب مشتریان جدید و فروش محصولات یا خدمات خود هستند. اما در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌شود. بهره برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار مهم در تجارت بسیار حایز اهمیت میباشد. حتی آن دسته از کسب و کارهایی که خود را در زمینه تجارت آماده می کنند می توانند با با بهره گیری....ادامه مطلب..

جهانی بیاندیشید و از درآمدزایی آنلاین لذت ببرید

باید توجه داشت که امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز، ایجاد یک وب‌سایت است. به کمک وب‌سایت می‌توان با افرادی خارج از مرزهای کشور به سهولت در ارتباط برقرار نمود و به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخت. میزان سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آن‌ها نیز اما امروزه شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می‌کنند و عمده درآمد آن‌ها از طریق سایت و مشتریان ...ادامه مطلب..

گرافیک و نقش مهم آن در طراحی سایت

براساس دانش روز در زمینه طراحی سایت کارشناسان امر عقیده دارند که رویکرد گرافیکی به تصاویر از سفالینه‌های شوش و سیلک